Zczuba.tv

Aktualności

PODSUMOWANIE 10 KOLEJKI...

• autor: lagoszovia, 2014-10-20 10:20

Emocje, rozróby i policja na boisku. To wszystko wydarzyło się na boisku w Droglowicach. W pewnym momencie ktoś z kibiców miejscowych rzucił w sędziego butelką. Sędziowie zeszli z boiska, wezwali policję i pojechali w eskorcie do domu. W momencie przerwania meczu goście prowadzili 3:0. Teraz sprawą zajmie się nie tylko WG, ale i WD po otrzymaniu kompletu dokumentów.

Płomień pali się coraz jaśniej.

PŁOMIEŃ Radwanice - GWARDIA Białołęka 4 – 0 (2-0)

b1-0 – 19 min – Żmijowski

b2-0 – 22 min – Szymkowiak

b3-0 – 75 min – Wilk

b4-0 – 85 min – Szymkowiak

Płomień wykorzystuje wszystko co może i wygrywa mecz po meczu. Gwardia po kilku dobrych meczach przeżyła gorycz porażki. Płomień zaś rozegrał dobry kolejny mecz kontrolując przebieg od pierwszej do ostatniej minuty meczu. Po tym zwycięstwie i potknięciu się Zadziora na własnym boisku zostali już jedyna niepokonaną drużyną w lidze samodzielnym liderem.

Wygrało doświadczenie, rutyna i lepsze obycie boiskowe.

ZADZIOR Buczyna - ODRA Chobienia 0 – 1 (0-1)

b 0-1 – 33 min – Wiatrowski Grzegorz

Buczyna przegrała w dzisiejszym meczu z Odrą Chobienią 0:1, po akcji w 33' minucie meczu - piłka zagrana do napastnika Chobieni, ten przerzuca piłkę nad Buczyńskim obrońcą i strzela na długi słupek. Buczynie zabrakło szczęścia i wykończenia przy sytuacjach na zdobycie bramki. Zadzior do końca rundy, ma jeszcze przed sobą 5 kolejek z trudnymi rywalami, z którymi musi wyszarpać jak najwięcej punktów.

źródło: Zadzior Buczyna

Niemoc? Czy coś innego w szeregach Ostaszowa?.

LZS Ostaszów - VICTORIA Siciny 19 14 2 – 3 (1-1)

b0-1 – 16 min – Jurczak Marcin

b1-1 – 40 min – Karwat Łukasz

b1-2 – 53 min – Pasierbek Tomasz

b2-2 – 75 min – Oleszek Mateusz

b2-3 – 90+2 min – Pasierbek Tomasz

Niemoc, niemoc i jeszcze raz niemoc. Po wspaniałym starcie ligi i PP przyszła wielka niemoc. Drużyna gra niezłą piłkę, ale boryka się z wielkimi trudnościami. Kontuzje, praca, kartki to wszystko bardzo przeszkadza trenerowi na ustabilizowanie formy zawodników.Jeszcze, kiedy w pierwszych meczach był entuzjazm i wszyscy zawodnicy przychodzili nie było problemu. Teraz przyszła era sześciu kolejnych porażek i …… Za tydzień kolejny mecz i Prezes Ryszard Kwiatkowski mówi, że od tej pory już będą tylko lepsze dni dla drużyny. Victoria rozegrała niezły mecz mogła wygrać wyżej, ale mogła też przegrać jakby w końcówce Rośmiarek wykorzystał dogodne sytuacje dla Ostaszowa wynik mógłby być odwrotny.

Mecz jednego aktora!

TĘCZA Kwielice - KORONA Czernina 19 14 1 – 5 (1-3)

b0-1 – 15 min – Janaszkiewicz Łukasz

b1-1 – 22 min – Suchocki Grzegorz

b1-2 – 30 min – Janaszkiewicz Łukasz

b1-3 – 32 min – Janaszkiewicz Łukasz

b-4 – 50 min – Janaszkiewicz Łukasz

b1-5 – 61 min – Janaszkiewicz Łukasz

W Kwielicach - niemoc, w Czerninie - Janaszkiewicz. Nikt nie wie co się dzieje z drużyna Tęczy. To nie ta sama drużyna co w Klasie B. Nie potrafią zagrać na podstawowym poziomie. Są mecze gdzie jeszcze coś im wychodzi, ale przeplatają meczami beznadziejnymi.Korona wiedziała że ma napastnika Janaszkiewicza, ale że w jednym meczu może on strzelić pięć bramek? Tego nikt się nie spodziewał. Korona po dwóch porażkach jechała nadziejami na dobry występ i punkty i cel swój osiągnęła prawdę mówiąc już po 45 minutach gry. Druga połowa to już tylko formalność dokładając szybko dwie bramki i kontrolowała przebieg gry pilnując korzystnego wyniku.

Mecz się odbył ze sprawiedliwym podziałem punktów.

POGOŃ Góra - ZRYW Kotla 19 14 1 – 1 (1-1)

b0-1 – 12 min – Kraska Patryk

b1-1 – 32 min – Karkocha

O meczu, który miał dostarczyć kibicom dużo emocji tak naprawdę krótko mówiąc wiało nudą. Kotla przyjechała nie przegrać, a Pogoń by nie wygrać. Remis w tym spotkaniu zadawalał obie Drużyny, ale styl nijaki zaprezentowały obie drużyny nie premiuje te drużyny by znajdowały się w górnych rejonach tabeli.

Rozróby na meczu i policja w akcji.

ISKRA Droglowice - DRAGON Jaczów 0 – 3 (0-3)

b0-1 – Janaś

b0-2 – Herbuś

b0-3 - ?

Mecz przerwany po 45 minutach gry – 0-3 vo  Krótko mówiąc – wszyscy milczą. Dlaczego przerwano zawody po 45 minutach. Wiadomo tylko że ktoś z kibiców gospodarzy rzucił butelką sędziego, interweniowała jednostka Policji i sędziowie obiekt opuszczali w eskorcie funkcjonariuszy Policji. Nikt na ten temat nie chciał zabierać głosu. Wiadomo tylko tyle, że zawody przerwane z winy gospodarzy, którzy niedopilnowania porządku. Ostateczna decyzja należeć będzie od WG po otrzymaniu wszystkich niezbędnych dokumentów pomeczowych.

Przyjacielski remis Sokoła z Łagoszowią.

SOKÓŁ Jerzmanowa - ŁAGOSZOWIA Łagoszów 0 – 0 (0-0)

Kolejny mecz drużyn sąsiadujących ze sobą. Takie mecze sa najczęściej emocjonujące, ale kończą się zazwyczaj remisem. Tak też było i tym razem. Mecz przyniósł emocje i remis. Remis, który tak naprawdę nie krzywdzi żadnej ze stron.

Dwa celne strzały i trzy punkty dopisane.

ZAWISZA Serby - ORZEŁ Czerna 1 – 2 (0-0)

b1-0 – 65 min – Szczyrek Kamil

b1-1 – 74 min – Gliński Mateusz

b1-2 – 85 min – Wilk Paweł

Pierwsza połowa nie dostarczyła emocji. Obie drużyny okupują dwa ostatnie miejsca w tabeli i tak naprawdę szukają punktów gdzie się da. Dlatego też pierwsza połowa spokojna i obie drużyny czekały, która zrobi pierwsza błąd. Druga połowa podobna i to właśnie wtedy gospodarze jaki pierwsi wykorzystują błąd i wychodzą na prowadzenie 1:0. Jednak nie za długo się cieszyli z prowadzenia. Po faulu na zawodniku Orła w 74 minucie piłkę ustawia Mateusz Gliński i precyzyjnym strzałem doprowadza do remisu. W gości wstąpiły nowe siły i nadzieja, że mogą wygrać spotkanie. I tak też się stało. Kolejny faul pod polem karnym Zawiszy na zawodniku Orła. Piłkę tym razem ustawia Paweł Wilk i podobnie jak kolega precyzyjnym strzałem umieszcza ją w bramce Zawiszy. Do końca meczu zawodnicy Zawiszy dążyli do wyrównania, ale dobrze broniący wyniku piłkarze Orła nie dali sobie wyrwać zwycięstwa.